//


Półwysep Helski - Wybierz kategorię miejsca

about
Restauracja

Półwysep Helski - Jedzenie i picie

Półwysep Helski - Jedzenie i picie

Z psem na rybkę w Helu, Kuźnicy lub Jastarni? Może na kawę we Władysławowie? Może w Juracie jakieś miejsce się znajdzie gdzie wejdziesz z psem?

Restauracja

Półwysep Helski - Wybiegi

Półwysep Helski - Wybiegi

Niestety póki co nie znajdziemy w żadnej z miejscowości Półwyspu Helskiego wybiegu dla psów, ale za to są wyznaczone plaże, gdzie można wprowadzać czworonogi.Twój pies ma problem z samodzielnym zostawaniem w domu?
Może pojawia się agresja?
Chcesz porozmawiać o tych i innych tematach z psim behawiorystą?

Czy wiesz, że taka pomoc dla Ciebie i Twojego psa dostępna jest online?

Psi behawiorysta online

Doświadczony psi behawiorysta
z licencją COAPE

Lubisz spędzać wolny czas z psem?
Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Półwysep Helski Z PSEM

zPsem.pl

Półwysep Helski, a właściwie Merzeja Helska, ma długość 34 kilometrów i jest jednym z najciekawszych rejonów polskiego wybrzeża. Zaczyna się we Władysławowie, na półwyspie są liczne miejscowości oblegane latem przez turystów: Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata i Hel. Warto też odwiedzić Mierzeję Helską posa sezonem, kiedy to plaże są o wiele mniej oblegane, na deptakach nie ma tylu turystów, życie toczy się wolniej i wygodniej jest spacerować z psem.

Z psem na plażę: W sezonie obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę. Wyjątek stanowią specjalnie wydzielone strefy - plaże dla psów, gdzie nie ma takich ograniczeń. Ich lokalizacje znajdują się pod linkiem "wybiegi".DODAJ NOWE MIEJSCE

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO