//


Gdynia - Wybierz kategorię miejsca

about
Restauracja

Gdynia - Jedzenie i picie

Gdynia - Jedzenie i picie

Restauracje, bary, kawiarnie, czyli wszystkie miejsca gdzie możesz coś zjeść lub wypić i gdzie twój psi przyjaciel jest miło witany.

Restauracja

Gdynia - Wybiegi

Gdynia - Wybiegi

Zamknięte, ogrodzone tereny, bardzo często wyposażone w tory agility lub inne atrakcje. W tej kategorii mieszczą się także plaże dla psów.

Zakupy

Gdynia - Zakupy

Gdynia - Zakupy

Galerie handlowe, sklepy i punkty usługowe, gdzie bez przeszkód wejdziesz z psem jeśli zajdzie taka potrzeba. Wiesz, że są takie miejsca?Twój pies ma problem z samodzielnym zostawaniem w domu?
Może pojawia się agresja?
Chcesz porozmawiać o tych i innych tematach z psim behawiorystą?

Czy wiesz, że taka pomoc dla Ciebie i Twojego psa dostępna jest online?

Psi behawiorysta online

Doświadczony psi behawiorysta
z licencją COAPE

Lubisz spędzać wolny czas z psem?
Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Gdynia Z PSEM

zPsem.pl

Gdynia, jedno z największych miast województwa pomorskiego, wraz z Gdańskiem i Sopotem tworzy Trójmiasto. Gdynia, dzięki miejskiemu edukacyjno-informacyjnemu programowi Pies w Wielkim Mieście stara się być przyjazna psom. Powstają nowe wybiegi, na terenie całego miasta są montowane dystrybutory na torebki na psie odchody, z których można bezpłatnie korzystać.

Z psem na plażę: od 1 maja do 30 września obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę. Wyjątek stanowią specjalnie wydzielone strefy - plaże dla psów, gdzie nie ma żadnych ograniczeń. Ich lokalizacje znajdują się pod linkiem "wybiegi". Poza sezonem (1 października - 30 kwietnia) nie ma zakazu wprowadzania psów na plażę.

Podatek od psów: brak.

Komunikacja miejska: psy podróżują bezpłatnie, wymagana smycz i kaganiec.
Szybka Kolej Miejska (SKM): psy podróżują bezpłatnie, wymagana smycz, kaganiec, aktualne zaświadczenie o szczepieniu.DODAJ NOWE MIEJSCE

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO