//


Gdańsk - Wybierz kategorię miejsca

about
Restauracja

Gdańsk - Jedzenie i picie

Gdańsk - Jedzenie i picie

Restauracje, puby i kawiarnie - czyli takie miejsca w Gdańsku, gdzie możesz wejść z psem bez przeszkód, aby coś zjeść lub wypić. Zajrzyj tam!

Restauracja

Gdańsk - Wybiegi

Gdańsk - Wybiegi

Ogrodzone tereny, gdzie można bezpiecznie spuścić psa ze smyczy. Pozwala to na swobodną zabawę z innymi psami i socjalizację czworonogów.

Zakupy

Gdańsk - Zakupy

Gdańsk - Zakupy

Wiesz gdzie wejdziesz w Gdańsku na zakupy? Może to być galeria handlowa, zwykły sklepp lub punkt usługowy. Są już pierwsze takie miejsca na mapie.Twój pies ma problem z samodzielnym zostawaniem w domu?
Może pojawia się agresja?
Chcesz porozmawiać o tych i innych tematach z psim behawiorystą?

Czy wiesz, że taka pomoc dla Ciebie i Twojego psa dostępna jest online?

Psi behawiorysta online

Doświadczony psi behawiorysta
z licencją COAPE

Lubisz spędzać wolny czas z psem?
Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Gdańsk Z PSEM

zPsem.pl

Gdańsk, największe miasto województwa pomorskiego, siedziba władz wojewódzkich, jedno z miast Trójmiasta. Gdańsk od wielu lat sukcesywanie zwiększa liczbę wybiegów dla psów, są one rozlokowane w różnych dzielnicach miasta.

Z psem na plażę: W Gdańsku nie obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plaże, z wyjątkiem kąpielisk (jest ich łącznie 7), gdzie regulują to wewnętrzne regulaminy i zakaz obowiązuje od 24 czerwca do 31 sierpnia każdego roku. Tak więc jeśli nie widać zakazu, możesz swobodnie wejść na plażę ty i twój pies.

Podatek od psów: brak.

Komunikacja miejska: psy podróżują bezpłatnie, na jedną dorosłą osobę maksymalnie jeden pies, wymagane aktualne świadectwo szczepienia, smycz i kaganiec.
Szybka Kolej Miejska (SKM): psy podróżują bezpłatnie, wymagana smycz, kaganiec, aktualne zaświadczenie o szczepieniu.

Zwiedzanie z psem: Muzea Historyczne, Narodowe i Archeologiczne w Gdańsku, w żadnym swoim oddziale nie umożliwiają gościom zwiedzania w towarzystwie psa. Podobnie jest z Europejskim Centrum Solidarności, gdańskim zoo i Parkiem w Oliwie oraz kościołami. Na teren zewnętrzny Centrum Hewelianum można wejść z psem jednak jednostka nie umożliwia zwiedzania ekspozycji w towarzystwie pupila.
Wspólne odwiedzenie miejsc zlokalizowanych na powietrzu, takich jak: Westerplatte, Park Oruński, Park Haffnera w Brzeźnie, Park Reagana na Przymorzu czy Galeria Muralu na Zaspie są w pełni dostępne. Świetnym miejscem do odwiedzenia w towarzystwie psa będzie Trójmiejski Park Krajobrazowy i znajdujący się w nim Pachołek - wieża widokowa lub też, w nieco innej części, Kuźnia Wodna.
Z psem można wejść na Górę Gradową, by spojrzeć na piękną panoramę Gdańska, można również pójść na spacer w stronę bastionów na Dolnym Mieście, gdzie także nie brakuje pięknych widoków.DODAJ NOWE MIEJSCE

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO