//


Sopot - Wybierz kategorię miejsca

about
Restauracja

Sopot - Jedzenie i picie

Sopot - Jedzenie i picie

Restauracje, puby, kawiarnie w Sopocie, takie lokale gdzie możesz bez problemu wejść ze swoim psem. Daj znać, jeśli znasz więcej takich miejsc!

Restauracja

Sopot - Wybiegi

Sopot - Wybiegi

Zamknięte, ogrodzone tereny, w Sopocie, gdzie można wprowadzać psy. Jak zaznaczono, na mapie umieszczamy tylko bezpiecznie ogrodzone wybiegi.

Zakupy

Sopot - Zakupy

Sopot - Zakupy

Czasem są sytuacje, kiedy z psem chcemy wejść do sklepu lub centrum handlowego. Są takie miejsca w Sopocie, które na to pozwalają. Sprawdź jakie.Sklep pomagający schroniskom dla zwierząt?

Sklep zPsem.pl
Minimum 50% dochodu ze sprzedaży w sklepie kierowane jest dla schronisk dla zwierząt, reszta na utrzymanie i rozwój tej strony.
Przeczytaj dlaczego prowadzimy ten sklep.

Lubisz spędzać wolny czas z psem? Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Sopot Z PSEM

zPsem.pl

Sopot to znany w całej Polsce kurort, a jednocześnie centrum rozrywki Trójmiasta. Tłumy turystów oblegają słynne molo i ulicę Bohaterów Monte Cassino zwłaszcza latem, kiedy miasto tętni życiem praktycznie przez całą dobę. Liczne puby, restauracje i dyskoteki na pewno się ku temu przyczyniają. Na terenie miasta pojawiają się dystrybutory na torebki na psie odchody, zwykle w okolicach istniejących wybiegów.

Z psem na plażę: od 1 maja do 30 września obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę. Jedyny wyjątek stanowi odcinek od wejścia nr 43 (na wysokości ul. Hestii) do granicy z Gdańskiem, i to tylko w godzinach od 18:00 do północy. Poza sezonem nie ma zakazu wprowadzania psów na plażę.

Podatek od psów: 66zł/rok.

Komunikacja miejska: psy podróżują bezpłatnie, wymagana smycz i kaganiec.
Szybka Kolej Miejska (SKM): mały pies w koszu/ transporterze - bezpłatnie, pozostałe psy - za dodatkową opłatą, wymagana smycz, kaganiec, aktualne zaświadczenie o szczepieniu.DODAJ NOWE MIEJSCE

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO