//

 

Restauracja Fiszeria

Miejsce przyjazne psom

Hel, ul. Wiejska 100

Samo serce Helu, w połowie drogi na cypel i do fokarium. Przy głównej, ruchliwej ulicy, a właściwie sezonowym deptaku, znajduję się nasz lokal. Jest to stary, zabytkowy rybacki dom z 1830r., w którym nieprzerwanie od 1995r. podtrzymujemy regionalne tradycje. Lokal urządzony w stylu marynistycznym, został doceniony przez ekspertów gazety Newsweek za najlepszy wystrój wnętrz. Przez kilkanaście lat zadowoliliśmy tysiące osób. Zaufały nam również większe, znane firmy m.in: Polkomtel S.A., TVN S.A., Johnson&Johnson, Oriflame, Nomi, Uniwersytet Gdański, Szpital Miejski w Helu, Bayer Polska, Pol-Aqua S.A., SunYacht ... oraz wiele firm eventowych np. Akademia Przygód. Staramy się podtrzymać morską tradycję, dlatego w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim ryby w różnych postaciach. W naszej karcie jednak znajdziemy także inne dania - mięsne, sałatki, owoce morza, tak aby każdy z naszych konsumentów mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Staramy się, aby wszystkie składniki w naszych potrawach były świeże, jeżeli jest to możliwe nie korzystamy z produktów mrożonych, bądź półproduktów. Przede wszystkim stawiamy na jakość potraw. Jest to dla nas najważniejsze. Zapraszamy!

  www.fiszeria.pl


Lubisz spędzać wolny czas z psem? Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Sklep pomagający schroniskom dla zwierząt?

Sklep zPsem.pl
Minimum 50% dochodu ze sprzedaży w sklepie kierowane jest dla schronisk dla zwierząt, reszta na utrzymanie i rozwój tej strony.
Przeczytaj dlaczego prowadzimy ten sklep.
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O TYM MIEJSCU

 

Wyślij nam wiadomość w sprawie tego miejsca

Wypełnij formularz lub wyślij nam wiadomość e-mail. Twoje dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail nie będą upubliczniane.

kontakt@zPsem.pl


BĄDŹ NA BIEŻĄCO