//


Półwysep Helski - Wybierz kategorię miejsca

about
Restauracja

Półwysep Helski - Jedzenie i picie

Półwysep Helski - Jedzenie i picie

Z psem na rybkę w Helu, Kuźnicy lub Jastarni? Może na kawę we Władysławowie? Może w Juracie jakieś miejsce się znajdzie gdzie wejdziesz z psem?

Restauracja

Półwysep Helski - Wybiegi

Półwysep Helski - Wybiegi

Niestety póki co nie znajdziemy w żadnej z miejscowości Półwyspu Helskiego wybiegu dla psów, ale za to są wyznaczone plaże, gdzie można wprowadzać czworonogi.Sklep pomagający schroniskom dla zwierząt?

Sklep zPsem.pl
Minimum 50% dochodu ze sprzedaży w sklepie kierowane jest dla schronisk dla zwierząt, reszta na utrzymanie i rozwój tej strony.
Przeczytaj dlaczego prowadzimy ten sklep.

Lubisz spędzać wolny czas z psem? Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Półwysep Helski Z PSEM

zPsem.pl

Półwysep Helski, a właściwie Merzeja Helska, ma długość 34 kilometrów i jest jednym z najciekawszych rejonów polskiego wybrzeża. Zaczyna się we Władysławowie, na półwyspie są liczne miejscowości oblegane latem przez turystów: Chałupy, Kuźnica, Jastarnia, Jurata i Hel. Warto też odwiedzić Mierzeję Helską posa sezonem, kiedy to plaże są o wiele mniej oblegane, na deptakach nie ma tylu turystów, życie toczy się wolniej i wygodniej jest spacerować z psem.

Z psem na plażę: W sezonie obowiązuje zakaz wprowadzania psów na plażę. Wyjątek stanowią specjalnie wydzielone strefy - plaże dla psów, gdzie nie ma takich ograniczeń. Ich lokalizacje znajdują się pod linkiem "wybiegi".DODAJ NOWE MIEJSCE

 BĄDŹ NA BIEŻĄCO