//

 

Fit & Fight Restaurant & Cafe

Miejsce przyjazne psom

Gdynia, ul. Portowa 6

W naszej kuchni nie używamy pszenicy, cukru rafinowanego, tłuszczów trans, krowiego mleka, chemii, polepszaczy smaku czy innych ukrytych składników. Używamy soli himalajskiej i naturalnych przypraw a wszystkie produkty są świeże i od lokalnych dostawców. Właśnie dlatego mamy pewność, że wszystko co jemy służy naszemu zdrowiu oraz kondycji fizycznej i psychicznej. Smacznego i na zdrowie:) Zjesz i napijesz się u nas uwzględniając swoje założenia dietetyczne a przy tym smacznie. Wyliczymy Ci kalorie i makroskładniki. Gotujemy, pieczemy, grillujemy, smażymy tylko na patelni, na oleju kokosowym. Karta VEGE. Zjesz u nas śniadanie z pieczonym przez nas chlebem, obiad z kilkoma rodzajami mięs i dodatków a także napijesz się kawy lub herbaty z dodatkiem dietetycznego ciasta własnego wyrobu. Wystrój i klimat restauracji jest sportowy. Jest ring i klatka MMA,. Wieczorem spotkamy się na transmisji sportowej napijemy piwa lub wina i zjemy zdrowe przekąski.

  www.facebook.com/fitandfightgdynia/


Lubisz spędzać wolny czas z psem? Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Sklep pomagający schroniskom dla zwierząt?

Sklep zPsem.pl
Minimum 50% dochodu ze sprzedaży w sklepie kierowane jest dla schronisk dla zwierząt, reszta na utrzymanie i rozwój tej strony.
Przeczytaj dlaczego prowadzimy ten sklep.
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O TYM MIEJSCU

 

Wyślij nam wiadomość w sprawie tego miejsca

Wypełnij formularz lub wyślij nam wiadomość e-mail. Twoje dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail nie będą upubliczniane.

kontakt@zPsem.pl


BĄDŹ NA BIEŻĄCO