//

 

Galeria Bałtycka

Miejsce przyjazne psom

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Lista najemców galerii pozwalających na wchodzenie z psami:

Pomóż uzupełnić tę listę

Regulamin GB przewiduje, że do centrum można wprowadzać psy, pod warunkiem jednak, że będą one miały smycz oraz kaganiec, a wszelkie pozostawione przez nie nieczystości zostaną sprzątnięte przez właścicieli. Informacja o tym, że gdańskie centrum "akceptuje" w swoich murach czworonogi, wisi m.in. na drzwiach wejściowych do galerii. - Zależy nam, by nasi klienci wiedzieli, że udając się na zakupy nie muszą, a nawet nie powinni, zostawiać swojego psa w samochodzie. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy przebywanie w aucie może zakończyć się dla czworonoga tragicznie ze względu na panujące na zewnątrz oraz wewnątrz temperatury - mówi Marcin Łukasiewicz, dyrektor Galerii Bałtyckiej.

Możliwość wprowadzenia psa do największego gdańskiego centrum handlowego nie oznacza, że zachęca ono ludzi do zabierania zwierząt na zakupy. – Wiadomo, że istnieją lepsze miejsca na spacer z pupilem niż galeria handlowa. Wiemy jednak, że na co dzień może dojść do różnych sytuacji, również takich, gdy klient, któremu towarzyszy zwierzę, staje przed dylematem: "Zostawić psa w aucie, przywiązać go do słupka przed galerią czy wejść z nim do środka?". Chcemy, aby miał świadomość, że nie mamy nic przeciwko temu, aby wybrał to ostatnie rozwiązanie. Należy jednak mieć na uwadze, że poszczególne sklepy mogą ograniczać wejście z psem według własnego uznania - tłumaczy Marcin Łukasiewicz i dodaje, że w najbliższym czasie centrum planuje przeprowadzenie wewnętrznej kampanii zachęcającej najemców do zmiany stanowiska w tym zakresie.

Warto dodać, że GB jest także pomocna właścicielom psów chcącym posprzątać ewentualne nieczystości pozostawione przez ich pupili. W punkcie informacji znajdują się jednorazowe torebki na psie odchody.

  www.galeriabaltycka.pl


Lubisz spędzać wolny czas z psem? Polub zPsem.pl na Facebooku

zPsem.plZOBACZ NA MAPIE

Zobacz na mapie


Sklep pomagający schroniskom dla zwierząt?

Sklep zPsem.pl
Minimum 50% dochodu ze sprzedaży w sklepie kierowane jest dla schronisk dla zwierząt, reszta na utrzymanie i rozwój tej strony.
Przeczytaj dlaczego prowadzimy ten sklep.
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ O TYM MIEJSCU

 

Wyślij nam wiadomość w sprawie tego miejsca

Wypełnij formularz lub wyślij nam wiadomość e-mail. Twoje dane takie jak imię, nazwisko, adres e-mail nie będą upubliczniane.

kontakt@zPsem.pl


BĄDŹ NA BIEŻĄCO